Asistent či asistentka se zájmem o on-line svět

(inzerát již není platný, ponechávám zde pro referenci)

Pro iProdukci provozující úspěšný Tiskomat hledám důsledného člověka na asistentskou pozici v Teplicích. Pokud máš zkušenosti se základním účetnictvím, umíš psát rychle na klávesnici, chceš pracovat na plný úvazek a výborně vycházíš s lidmi, čti prosím dále.

Tiskomat tiskne reklamy. Nebo cokoliv jiného. A tiskne pekelně dobře a ve všech velikostech, jak dokládá velké množství pozitivních referencí. Kanceláře iProdukce nalezneš v krásné budově v Teplicích na Zámeckém náměstí.

Vše spojené s papírováním a vedením kanceláře ti předá stávající asistentka a tvůj budoucí šéf Tomáš Procházka. Tomášovi budeš hlídat kalendář, důležité termíny i zanedbané povinnosti. Budeš vyřizovat smlouvy s klienty, mzdové podklady, provizní vyúčtování, fakturace a evidenci veškerých podkladů pro účetní firmu. Budeš firemní spojkou a zajistíš kompletní chod kanceláře (například veškeré vybavení, spotřební materiál a operativu s dodavateli služeb). Tvé pracovní telefonní číslo bude hlavním číslem do kanceláře, tvoje komunikace na sociálních mediích hlavním hlasem firmy vůči veřejnosti. Jednoduše se bez tebe nikam nepohneme :)

S vnějším světem se kromě telefonu budeš bavit i prostřednictvím Facebooku, Twitteru či blogu. Běžné informační systémy by ti neměly dělat potíže (například Basecamp či Highrise. Občas využiješ angličtinu k ovládání software, vyřízení anglicky psané poptávky či rezervace hotelu. Tvoje případné znalosti základního internetového marketingu budou velice užitečné pro další zlepšování služeb.

Očekávej pevnou pracovní dobu od 8.30 do 17.00. Věk, přesvědčení či vzhled pro nás není limitující. Důležitá je samostatnost, získáš totiž pravomoce i zodpovědnost k řešení každodenních situací. Hledáme bojovníka, který se nebojí kritiky, hodlá na sobě pracovat a zlepšovat prostředí kolem sebe.

E-mailem mi prosím popiš, co hledáš, jaké zkušenosti umíš využít a co by šlo snadno změnit v prezentaci iProdukce či Tiskomatu.

Neváhej se hodně rozepsat - rád si vše přečtu a vždy odpovídám všem.

Jaromír Dvořáček