Hledám člověka s obchodním duchem

(inzerát již není platný, ponechávám zde pro referenci)

Pro Filipa Slováka hledám šikovného obchodníka v Praze. Férového a upřímného. Nadšence a srdcaře, se kterým se lidé rádi setkávají. Jsi-li zvídavým člověkem, a to i po technické stránce, čti dále.

Filip již druhým rokem prodává osvětlení a realizuje světelné projekty pod značkou LEDOS. Ve svém životě si prošel dráhou technika i projektanta (projektoval například osvětlení v hypermarketech Globus nebo Národním technickém muzeu). Nejběžnější zakázky jsou speciální nasvětlení bazénů, domů i bytů a komerčních budov (kanceláře HBO, Unicredit, obchodní domy). V LEDOSu má sehraný tým projektantů i techniků a sám již nestíhá pokrýt všechny obchodní a strategické povinnosti.

Tvým úkolem bude přinášet nové zakázky, udržovat vztahy s partnery, architekty a stávajícími klienty. Prodávat hodnotu, nikoliv nejnižší cenu. Naučíš se rozumět návrhářské činnosti projektantů a organizačnímu fungování LEDOSu, přinejmenším na úrovni nabídek, faktur a udržování databáze kontaktů. Čeká Tě časté telefonování, psaní e-mailů, práce s Excelem a cestování (většinou) po Praze. Auto využiješ, není však nutností.

První měsíc budeš na všech schůzkách s Filipem a brzy přebereš většinu obchodní komunikace a tvorbu cenových nabídek. Filip Ti zůstane partnerem a mentorem, postupně se však začne hlouběji zaměřovat na rozvoj LEDOSu. Budeš parťákem a hlavním obchodníkem s velkou mírou svěřené důvěry a zodpovědnosti. Neobejdeš se bez studia oborové hantýrky a souvisejících znalostí. Samozřejmostí je aktivní vyhledávání nových kontaktů, potenciálních klientů a jejich zobchodování. Odměna částečně fixní, z větší části provizní, vyplácená z vyfakturovaných částek. Zvyšující se měsíční plnění by pro Tebe mělo být hračkou.

Pokud se umíš nadchnout a žít pro práci, která Tě baví, bavit s lidmi a dosahovat cílů, máš šanci. Hledáme člověka s dostatkem času, výřečností, příjemným vystupováním a obchodním talentem. Není nutný řidičský průkaz, praxe či vysokoškolský titul. Důležité je sebevědomí, zapamatovatelnost, pohotovost, odolnost vůči stresu, trpělivost, srdečnost, dobrá nálada a správně nastavené lidské hodnoty. Netrap se s věkem, přesvědčením, vzhledem (pokud to neovlivní schopnost prodávat), a neobávej se pevné pracovní doby.

Chceš se prosadit? Prodávat hodnotnou návrhářskou i řemeslnou práci? Dosáhnout viditelných výsledků? Prodej své schopnosti e-mailem.

Jaromír Dvořáček