Produkční Tiskomatu s obchodním nadáním

(inzerát již není platný, ponechávám zde pro referenci)

Pro Tiskomat hledám důsledného člověka na produkční pozici v Teplicích. Pokud máš zkušenosti z tiskařského průmyslu, chceš pracovat na plný úvazek a dobře vycházíš s lidmi, čti prosím dále.

Tiskomat tiskne reklamy. Nebo cokoliv jiného. A tiskne pekelně dobře a ve všech velikostech, jak dokládá velké množství pozitivních referencí. Kanceláře Tiskomatu nalezneš v krásné budově v Teplicích na Zámeckém náměstí. Produkci vede zakladatel projektu Tomáš Procházka, který tě zaučí - a pokud se osvědčíš, rád ti ji předá.

Základem tvé práce bude přijímání a dokončování zakázek. Nejdříve zkontroluješ dodané tiskové podklady a v případě nedostatku či chyby klientovi poradíš, co a jak může zlepšit. Často potkáš nedostatečné rozlišení či formát podkladů, chybějící fonty a drobné pravopisné chyby. Využiješ empatii a odhad, abys uměl klientům poradit (a například poznal, kdy je lepší nekritizovat přímou cestou grafické dílo klientova syna). Zrovna nekvalitní grafické zpracování je ideální prostor pro navyšování prodeje a tím i tvé provizní části mzdy. Běžně budeš připravovat nabídky, výběrová řízení na dodavatele a koordinovat práci čtyř grafiků. Občas přijde e-mailem poptávka psaná v angličtině.

Samostatnost je tvojí přirozeností, budeš mít pravomoce i zodpovědnost k řešení každodenních situací. Očekávej pevnou pracovní dobu s mírně pohyblivým začátkem a koncem - tak, jak si zařídíš, aby produkce šlapala nejlépe. Věk, přesvědčení či vzhled pro nás není limitující.

Z polygrafických zkušeností potřebuješ:

Osobní jednání s klienty jsou výjimečná, primárně budeš komunikovat telefonicky a e-mailem. Popiš mi své zkušenosti e-mailem a neváhej se rozepsat - rád si je přečtu a vždy odpovídám všem.

Jaromír Dvořáček