SW project manager a šéf vývoje v Brně

(inzerát již není platný, ponechávám zde pro referenci)

Jak to bude vypadat

Pracovat budete na plný úvazek z brněnské kanceláře IT Logica, případně u zákazníka. V 10 hodin povedete nebo se zúčastníte krátkého „stand-up“ s vývojáři, kde se dozvíte aktuální stav projektu a rozdáte prioritizované úkoly po rozplánování kapacit. Dlouhodobě budete s vývojáři řešit i technický návrh nových aplikací a sledovat technologické trendy.

Budete přímo zodpovědný za svěřené projekty a na základě spokojenosti klientů také odměnován. Klient bude vždy informován stejně, jako lidé z týmu a vícepráce budou vznikat pouze na popud klienta tak, aby je rád zaplatil. Možné potíže budete vždy řešit v předstihu a rychle. „Nadřízenými“ budou především klienti a vedení společnosti.

Co se bude hodit

Leadership. Potřebujete zkušenosti z vedení softwarového vývoje v malých týmech, vývoje webových projektů (tj. webové aplikace, nejen www stránky), zadávací dokumentace, znalosti a argumentační schopnosti pro konkrétní řešení technických problémů s vývojáři, se kterými budete v neustálém osobním kontaktu. Pokud jste v minulosti sám programoval, budete mít vše snazší. Programujeme převážně v Ruby a Ruby on Rails, aplikace provozujeme na systémech UNIXového typu, pro správu projektů používáme Redmine s vlastními rozšířeními. Především znalost problematiky, technických i operativních překážek a metodik vývoje umožní garantovat termíny a rozpočty klientům. Využijete řidičský průkaz.

V pěkných kancelářích IT Logica sedí jen kolem patnácti lidí, přesto se mohou hodit zkušenosti z korporátní sféry. Projekty jsou často rozsáhlé a s dlouhodobou servisní podporou. Hned ze začátku převezmete dva projekty, celkem budete pečovat přibližně o 5 projektů.

Jak začneme?

Chceme z IT Logica udělat nejlepší railsovou firmu v České republice. Buďte u toho také a popište mi prosím e-mailem dosavadní praxi, jaké krizové situace jste řešil, jakým způsobem jste pracoval s lidmi, jaké metodiky vývoje používal, na co jste hrdý - a cokoliv vás napadne dalšího. Rád si to vše přečtu a obratem odpovím.

Očekáváme, že budete dobře vycházet s klienty, považujte mne tedy prosím již od prvního e-mailu za vašeho klienta.

S přáním hezkého dne,
Jaromír Dvořáček